Podstawowy kurs samoobrony – ODWOŁANY

UWAGA! KURS ODWOŁANY!

20 październik 2018 r. (sobota) godz. 15.30-19.00, górna sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie, ul. Towarnickego 4

 

Zapraszamy na podstawowy kurs samoobrony. Obejmie on podstawowe zasady zachowań i technik, które nie wymagają długich ćwiczeń ani specjalnej sprawności fizycznej, a ich opanowanie da podstawy do skutecznej obrony w razie zagrożenia. Będą to podstawy dotyczące zachowania w sytuacji zagrożenia, podstawowych technik uwalniania się, itp.

Prowadzący Robert Maślanka, właściciel Szkoły Sztuk Walki Vo Thuat Thank Quyen w Tarnowie, to instruktor samoobrony i wschodnich sztuk walki, trener klasy II , 4 duan, trener kadry Polski na Mistrzostwa Świata i Mistrzostw Europy Kung Fu Tradycyjnego.

Uczestników prosimy o przyniesienie zwykłego stroju i obuwia sportowego. Koszt to 60,- zł. Kurs obejmuje 30 min. wstępną „pogadankę” oraz 3 godz. zajęć praktycznych na sali.

Konieczne będzie potwierdzenie udziału na adres mailowy: chen.taijiquan.rzeszow@gmail.com do 17-go października 2018 r. i wpłata zaliczki 30,- zł na podany mailowo rachunek.

W razie pytań tel: 603 66 79 79

Przy okazji zapraszamy na treningi Taichi w poniedziałki i czwartki, gdzie można regularnie podnosić swoje umiejętności w tej dziedzinie, w grupie początkującej lub średnio zaawansowanej, w sposób bezpieczny i bezurazowy.