Instruktorzy

robert-maslanka001
Robert Maślanka
edyta-jost-001
Edyta Jost

Robert Maślanka – ur. w 1975 r. Instruktor Sztuki Walki Vo Thuat Thanh Quyen, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością samoobrona i sporty walki, posiadacz licencji sędziowskiej I stopnia, posiadacz stopnia 3 Duan.
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski w konkurencji Tai Chi Chen, uczestnik Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach w 2010 i 2012.

Sztuki walki uprawia od 1989 r. Naukę rozpoczął u Mistrza Nguyen Van Tanga i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego jako osobisty uczeń Mistrza. Od 1996 r. prowadzi zajęcia w Tarnowskiej Szkole Kung Fu. W roku 2000 rozpoczął naukę technik Chin Na u Mistrza Dr Yang, Jwing-Minga, a także Tai Chi styl Yang u Roberta Wąsa. W następnym roku zetknął się z systemem ESDS (eksplosive self defense system) i podjął naukę u głównego instruktora na Polskę Zbigniewa Struka. Uczestniczył w wielu obozach i seminariach.

Od 2003 r. rozpoczyna naukę Tai Chi styl Chen u Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga i jego syna Chen Yinjuna biorąc udział w licznych seminariach i obozach.

W 2004 r. otrzymał od Mistrza Nguyen Van Tanga licencje na samodzielne nauczanie systemu  Vo Thuat Thanh Quyen a w 2010 r. Stopień Mistrzowski.

Członek założyciel Stowarzyszenia IPDTA (International Police Defensive Tactics Association) Polska. Członek  World Chen Taijiquan Association Polska (WCTA) z przedstawicielstwem na teren działania Szkoły.

Edyta Jost – Chen Taijiquan ćwiczy od roku 2004. W tym okresie przez 6 lat trenowała u  założyciela Szkoły Chen Taijiquan w Rzeszowie, a przez 3 następne lata była asystentem  kolejnego instruktora prowadzącego zajęcia w naszej szkole. Od 2013 prowadzi regularne treningi stylu Chen w naszej szkole. Swoje umiejętności podnosi także poprzez uczestnictwo  w seminariach z Wielkim Mistrzem Chen Xiaowangiem oraz z jego synem, Mistrzem Chen Yingjunem a także z osobistym uczniem WM CXW – Janem Silberstorffem – patrz Mistrzowie szkoły. Obecnie ściśle współpracuje z założycielem i instruktorem Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Robertem Maślanką, który jest przedstawicielem WCTA w Polsce południowo-wschodniej i poprzez swoje seminaria i obozy taiji stylu Chen (patrz Zdjęcia z seminariów z Robertem Maślanką) podnosi kwalifikacje nauczyciela i uczniów naszej szkoły.