Podstawowy kurs samoobrony dla kobiet

 

Nadal są wolne miejsca, można zgłaszać ilość osób na adres:
chen.taijiquan.rzeszow@gmail.com

Zapraszamy na podstawowy kurs samoobrony dla kobiet. Obejmie on podstawowe zasady zachowań i technik, które nie wymagają długich ćwiczeń ani specjalnej sprawności fizycznej, a ich opanowanie da podstawy do skutecznej obrony w razie zagrożenia.

 

Prowadzący Robert Maślanka, właściciel Szkoły Sztuk Walki Vo Thuat Thank Quyen w Tarnowie, to instruktor samoobrony i wschodnich sztuk walki, trener klasy II , 4 duan, trener kadry Polski na Mistrzostwa Świata i Mistrzostw Europy Kung Fu Tradycyjnego.

Organizatorami są:

Stowarzyszenie Chen Taijiquan Rzeszów, które zaprasza na treningi Taichi w poniedziałki i czwartki, na których można doskonalić umiejętności samoobrony

f: Taichi Rzeszów – Taiji Chen

oraz Pracownia Aktywności Wszelakich

www.pracowniaaktywnosciwszelakich@blogspot.com
f: Pracownia Aktywności Wszelakich

Uczestniczki prosimy o przyniesienie zwykłego stroju i obuwia sportowego. Ten kurs z założenia jest darmowy, jednak konieczne będzie pokrycie kosztów wynajęcia sali i ubezpieczenia w wysokości 15,- zł na osobę. Kurs obejmuje 30 min. wstępną „pogadankę” oraz 3 godz. zajęć praktycznych na sali.

Planujemy kontynuować zajęcia, jeżeli będą osoby chętne na następne szkolenia. Kolejny kurs obejmowałby cykl 3 spotkań w 3 kolejne soboty.

Zapraszamy przy okazji na nasze treningi taichi, w poniedziałki i czwartki, gdzie możemy doskonalić umiejętności samoobrony.

Prosimy o potwierdzenie udziału na adres mailowy: chen.taijiquan.rzeszow@gmail.com do 19-go września 2018. W razie pytań tel: 603 66 79 79